Kontakt

Gi bort dagen består av et dedikert team frivillige som ønsker å gjøre verden til et bedre sted. Vi jobber med givere og mottakere over hele landet og er alltid på jakt etter nye frivillige som vil jobbe sammen med oss.

Vi søker frivillige prosjektledere!

Har du 4-6 timer til å investere i frivillighet og giverglede per uke?

Nå er vi på jakt etter frivillige prosjektledere. Sjekk ut stillingsannonsene mot din region: Østlandet, Midt-Norge, og Nord-Norge.

Ønsker du å bli giver eller mottaker?

Ønsker du å bli giver eller mottaker? Eller er du usikker på hva vi kan bistå deg og din organisasjon med? Vi ønsker å komme i kontakt med deg. Ta gjerne direkte kontakt med en av våre prosjektledere nedenfor.

Maria Peltokangas

Daglig leder

Maria Peltokangas

416 79 222
maria@gibortdagen.no
LinkedIn

Marianne Danielsen

Styreleder

Marianne Danielsen

950 70 845
marianne.danielsen@engasjertbyra.no
LinkedIn

Line Thorgersen

ØKONOMIANSVARLIG

Line Thorgersen

984 76 376
line@gibortdagen.no
LinkedIn

Kaisa Kristina Känninen

PROSJEKTLEDER ØSTLANDET

Kaisa Kristina Känninen

909 19 880
kaisa@gibortdagen.no
LinkedIn

Ida Brattbakk

PROSJEKTLEDER MIDT-NORGE

Ida Brattbakk

997 77 971
ida@gibortdagen.no
LinkedIn

Charlotte Flobergseter

PROSJEKTLEDER

Charlotte Flobergseter

905 70 473
charlotte@gibortdagen.no
LinkedIn

Camilla Tryti

PROSJEKTLEDER ØSTLANDET

Camilla Tryti

482 61 201
camilla@gibortdagen.no
LinkedIn

Julianne Strand

Prosjektleder

Julianne Strand

julianne@gibortdagen.no
LinkedIn

Christina Cherrie

Prosjektleder Østlandet

Christina Cherrie

901 69 200
christina@gibortdagen.no
LinkedIn