Kontakt

Gi bort dagen består av et dedikert team frivillige som ønsker å gjøre verden til et bedre sted. Vi jobber med givere og mottakere over hele landet og er alltid på jakt etter nye frivillige som vil jobbe sammen med oss.

Vi søker frivillige prosjektledere!

Har du 4-6 timer til å investere i frivillighet og giverglede per uke?

Nå er vi på jakt etter frivillige prosjektledere. Sjekk ut stillingsannonsene mot din region: Østlandet, Midt-Norge, og Nord-Norge.

Ønsker du å bli giver eller mottaker?

Ønsker du å bli giver eller mottaker? Eller er du usikker på hva vi kan bistå deg og din organisasjon med? Vi ønsker å komme i kontakt med deg. Ta gjerne direkte kontakt med en av våre prosjektledere nedenfor.

Maria Peltokangas

Daglig leder

Maria Peltokangas

416 79 222
maria@gibortdagen.no
LinkedIn

Linda Krog Ødegaard

Partner og faglig leder

Linda Krog Ødegaard

990 98 981
linda@gibortdagen.no
LinkedIn

Marianne Danielsen

Styreleder

Marianne Danielsen

950 70 845
marianne.danielsen@engasjertbyra.no
LinkedIn

Line Thorgersen

ØKONOMIANSVARLIG

Line Thorgersen

984 76 376
line@gibortdagen.no
LinkedIn

Charlotte Flobergseter

Digital markedsfører

Charlotte Flobergseter

905 70 473
charlotte@gibortdagen.no
LinkedIn

Ines Vujicic

Kommunikasjonskonsulent

Ines Vujicic

476 45 219
ines@gibortdagen.no
LinkedIn

Tone Gullaksen

Prosjektleder Midt-Norge

Tone Gullaksen

951 27 062
tone@gibortdagen.no
LinkedIn

Camilla Tryti

PROSJEKTLEDER Nord-Norge

Camilla Tryti

482 61 201
camilla@gibortdagen.no
LinkedIn

Christina Cherrie

Prosjektleder Østlandet

Christina Cherrie

901 69 200
christina@gibortdagen.no
LinkedIn

Hilde Helene Rustad

Prosjektleder Østlandet

Hilde Helene Rustad

908 58 422
hildehelene@gibortdagen.no
LinkedIn

Helén Persson

Prosjektleder Østlandet

Helén Persson

415 26 919
helen@gibortdagen.no

Kamilla Feyling

Prosjektleder Vestlandet

Kamilla Feyling

916 34 714
kamilla@gibortdagen.no
LinkedIn

Cathrine Lyngbø

Prosjektleder Vestlandet

Cathrine Lyngbø

454 07 532
cathrine@gibortdagen.no
LinkedIn